FINALE POKALA SLOVENIJE V DRESURNEM JAHANJU

Športno društvo Titani Ljubljana pod okriljem Konjeniške zveze Slovenije organizira  tekmovanje za finale Pokala Slovenije v dresurnem jahanju 2020 za mlajše mladince, mladince mlade jahače, člane in amaterje.

Tekmovanje bo potekalo 10. in 11. oktobra 2020 v Ljubljani na Hipodromu Stožice na osrednjem zunanjem jahališču.

Tekmovalci so pred nastopom v Finalu pokala morali uspešno nastopiti vsaj na eni pokalni tekmi.

Jahači, ki branijo naslov zmagovalca Pokala Slovenije so v kategoriji mlajših mladincev – Freja Kolenc,  KK Velebiro,  v kategoriji mladincev – Ula Kos, KK Velenje in v kategoriji članov – Matevž Dremelj, KK Ježa pri Ježu.

V skladu s predpisi NIJZ tekmovanja letos niso odprta za javnost.

V nedeljo 11. oktobra, ko bo na sporedu prosti program z glasbo, pa lahko nastope ter rezultate v živo premljate preko spletne strani Konjeniške zveze Slovenije. (www.konj-zveza.org)