Propozicije - Alpe Adria Dressage Trophy ← Nazaj

Sklep Strokovnega sveta za dresurno jahanje:

»Slovenskim tekmovalcem z licenco A je dovoljeno tekmovati v kategoriji A/L in tekmovalcem z licenco L v kategoriji L/M. To velja izključno za tekmovanja AADT in sicer, ker imamo Slovenija, Italija in Avstrija različno kategorizirane naloge. Tekmovalcem, ki v okviru tega pravila tekmujejo v nalogi, ki je po naših pravilih ocenjena višje, kot ima tekmovalec licenco, se rezultat točkuje kot da bi jahali v kategoriji, za katero imajo zadnjo licenco. Tudi morebitni plasma se jim upošteva v tej kategoriji.

Primer: tekmovalec z licenco L nastopi v nedeljskem tekmovanju na AADT kategoriji L/M in tako tekmuje v nalogi, ki je pri nas kategorizirana kot LM6 (FEI Challenge Medium). Rezultat, ki ga doseže, se mu točkuje, kot bi jahal L nalogo, prav tako se mu morebitni plasma upošteva pri licenci L. Enako velja za tekmovalce z licenco A, ki tekmujejo v AADT kategoriji A/L in v nedeljkem tekmovanju jahajo nalogo, ki je pri nas kategorizirana kot L2.«

Prijavite se obvezno preko KZS. Na mail kzs@konj-zveza.si pošljete naslednje podatke:

- jahač

- konj

- kategorija

- ali boste tekmovali v konkurenci za AADT

- ali potrebujete rezervacijo boksa