1. seja UO KZS, 28.3.2019 (korespondenčno)← Nazaj

Sklep: Soglasno se sprejme Program dela Konjeniške zveze Slovenije za leto 2019.

Sklep: Soglasno se sprejme Finančni plan Konjeniške zveze Slovenije za leto 2019.

Sklep: za predsednika SS za vožnjo vpreg je soglasno imenovan Bojan Polšak. V SS naj povabi člane po lastni presoji.

Sklep: za predsednika SS za reining je soglasno imenovan Zdenko Zobavnik. V SS naj povabi člane po lastni presoji.

Sklep: za predsednico SS za endurance je soglasno imenovana Helena Okorn. Člani SS so še David Hočevar, dr. Goran Čalič, Gregor Pintar in Uroš Kastelic.

Sklep: za predsednico SS za dresuro je soglasno imenovana Dora Markun. Člani SS so še Alenka Fetih, Anica Rojec, Barbara Begojev, Janja Hajnžič, Klemen Turk, Ladislav Fabris, Staša Kosler in Vital Trdan.

Sklep: za predsednika SS za preskakovanje zaprek je soglasno imenovan Primož Rifelj.  Člani SS so še Robi Skaza, Tajda Bosio, Tomaž Laufer, Rok Vadnjal, Robert Bombek, Alenka Keršič, Andrej Kučer in Mihael Kovačič.

Sklep: za predsednika delovnega telesa za eventing je soglasno imenovan Domen Vivod.  Člani DT so še Rok Bernik, Alenka Beg Lauko, Dejan Strgar in Aljoša Višnar.

Sklep: za predsednika Slovenske konjeniške akademije je soglasno imenovan Robi Skaza.  Člani SKA so še Urška Bratkovič, Petra Peterlin, Tamara Kranjc in Mihael Kovačič.

Sklep: Soglasno se potrdijo sestave strokovnih svetov ter njihovi predsedniki za obdobje 2019 - 2023.