4. seja UO, 14.12.2015← Nazaj

• Sklep: zapisnik 3. redne seje UO KZS z dne 30.10.2015 je soglasno potrjen.
  • Sklep: do nadaljnjega se zadrži izvajanje sklepa 3. redne seje UO KZS z dne 30.10.2015 glede prodaje gradiva Jahač 1 in 2, ki ga lahko do nadaljnjega naročajo tako klubi člani KZS kot licencirani strokovni kadri.
  • Sklep: Dimičevo in Veletovo se pooblasti, da se z računovodskim servisom dogovorita za znižanje cene računovodskih storitev.
  • Sklep: do naslednje seje UO KZS se pripravi spisek dolžnikov, ki se bo pregledal in UO KZS bo odločil, katerim dolžnikom se za njihove dolgove pošlje izvršba.
  • Sklep: podjetju Interplanet se odpove pogodba o vzdrževanju in razvoju spletnega portala Konjeniške zveze Slovenije. S podjetjem Konprera se podaljša pogodba  o zagotavljanju aplikacij za zbiranje in posredovanje podatkov s tekmovanj v organizaciji KZS.
  • Sklep: KZS podpira prizadevanje tekmovalcev v eventingu, da se postavi proga z obstoječimi ovirami na hipodromi v Ljubljani.
  • Sklep: KZS podpira organizacijo CSIO turnirja s strani ŠD Center konjeniškega športa Celje.
  • Sklep: slovenska ekipa se bo v letu 2016 udeleževala tekmovanj za Nation's Cup.
  • Sklep: Rebeka Grabar, Vital Trdan, Staša Kosler in Maruša Čotar se potrdijo kot klubski sodniki v dresurnem jahanju.
  • Sklep: KK Višnja vas in KK Strmol se potrdi sprememba članstva v tekmovalni klub.
  • Sklep: ko bo Luka Založnik poravnal vse obveznosti do KZS, se na FEI pošlje soglasje KZS za spremembo športne nacionalnosti.