14. seja UO KZS, 6.8.2016← Nazaj

Sklep: zapisnik 13. redne seje UO KZS je soglasno potrjen.

Sklep: UO KZS se seznani z odstopom člana Nadzornega odbora KZS g. Kotnika. Nadomestni član NO KZS bo voljen na naslednji skupščini KZS, ki bo predvidoma v začetku leta 2017.

Sklep: UO KZS se seznani z odstopom predsednice SS za endurance, ge. Juvan. Na spletni strani KZS se objavi razpis za novega predsednika SS za endurance z rokom za prijavo do 10.9.2016.

Sklep: za predsednika SS za reining in western jahanje je soglasno imenovan g. Martin Šraj.

Sklep: za tekmovanje CSI**W Pezinok se plača štartnina (entry fee) tekmovalcem Tomažu Lauferju (Heart Stealer), Robertu Bombku (Colmina) in Tajdi Bosio (Lodonkor).

Sklep: tekmovalcu Gaju Riossi se povrnejo stroški prevoza na EP za mladince skladno s Pravilnikom o povračilu stroškov udeležbe na mednarodnih tekmovanjih.

Sklep: povrnejo se štartnine naslednjim tekmovalcem:

• Lana Tanko (Quantums Boy) – CSIO***W Celje, 12.-15.5.2016
  • Tadej Skaza (Glinka de Lauzelle) - CSIO***W Celje, 12.-15.5.2016
  • Robert Kučer (Law in LA) - CSIO***W Celje, 12.-15.5.2016
  • Nina Pangeršič (Glorija I) - CSIO***W Celje, 12.-15.5.2016
  • Gaj Riossa (Samurai 501) – CSIOJ Wierden, 1.-5.6.2016
  • Helena Okorn (HS Ebla) – CEI** Šolt, 3.-5.6.2016
  • Karin Kranjc (Blisk) – CEIY** Šolt, 3.-5.6.2016

Sklep: UO KZS vrača stroške po Pravilniku o povračilo stroškov udeležbe na mednarodnih tekmovanjih, razen še je s SS posamezne discipline vnaprej dogovorjeno, da se plačajo stroški ne glede na dosežen rezultat.

Sklep: organizatorjem tekmovanj za pokal Slovenije v preskakovanju ovir, kjer so bile izvedene pokalne tekme za vse starostne kategorije, se nakaže dotacija v višini 400 EUR. Organizatorjem tekmovanj za pokal Slovenije v dresurnem jahanju, kjer so bile izvedene pokalne tekme za vse starostne kategorije, se nakaže dotacija v višini 100 EUR.

Sklep: prošnjo DZRK Pristop za finančno pomoč pri organizaciji tekmovanja v disciplini endurance, se soglasno zavrne.

Sklep: SSPO se predlaga, da v propozicije za tekmovalno sezono 2017 vključi določilo, da je na DP obvezna prisotnost veterinarja ves čas turnirja.

Sklep: Barbaro Penko se potrdi kot državno sodnico do nivoja Intermediate I.

Sklep: SSPO se pooblasti, da naredi seznam rezultatov, katere se sproti objavlja med novicami na spletni strani KZS.

Sklep: UO KZS potrjuje pogodbo o zagotavljanju aplikacij za zbiranje in posredovanje podatkov s tekmovanj v organizaciji KZS, sklenjeno med KZS, podjetjem Konprera, Petra Peterlin s.p. in podjetjem Podkev, Rok Vadnjal s.p.