27. seja UO KZS, 4.5.2017← Nazaj

Sklep: zapisnika 25. in 26. seje UO KZS sta soglasno potrjena.

Sklep: Uršo Vadnjal se imenuje za generalno sekretarka KZS s petimi glasovi za in enim vzdržnim.

Sklep: Dejanu Strgarju, Lidiji Grum, Tajdi Bosio ter Gaju Riossi se povrnejo stroški udeležbe na mednarodnih tekmovanjih.

Sklep: KZS bo tekmovalcem, ki se bodo udeležili Svetovnega prvenstva v vožnji vpreg, financirala plačilo enega trodnevnega treninga pod vodstvom francoskega trenerja g. Benjamina Aillauda v vrednosti 3.600 EUR.

Sklep: KK Krka se odobri dotacija v višini 300 EUR za organizacijo tekme v vožnji vpreg v letu 2017.

Sklep: na spletni strani KZS se objavi razpis za prosto delovno mesto tehničnega sekretarja KZS. Pogoji za prijavo so
-          priporočena najmanj VII. stopnja izobrazbe
-          izkušnje z delom v pisarni
-          pogoj je dobro poznavanje konjeništva, predvsem tekmovalnega sistema
-          usposobljenost za delo z računalnikom
-          obvezne lastnosti: samostojnost, odgovornost, samoiniciativnost, organiziranost, komunikativnost, odločnost, zanesljivost
-          odlično znanje slovenskega in angleškega jezika (govorjenje, razumevanje in pisanje), znanje drugih jezikov je prednost
-          vozniški izpit B kategorije in lasten avto

Rok za prijavo je 15.5.2017.

Sklep: tehnični sekretarki KZS se izplača regres v višini 5/12 od 804,96 EUR bruto.