41. seja UO KZS; 17.9.2018← Nazaj

Sklep: Zapisnik 40. seje UO KZS je soglasno potrjen.

Sklep: S štirimi glasovi za in enim proti se sprejme sklep, da se tekmovalcem ŠD TITANI Ljubljana ob neplačilu dolga do 30. 9. 2018 zamrzne licence.

Sklep: S štirimi glasovi za in enim vzdržanim se zavrne prošnjo KK KARLO Maribor o sofinanciranju letošnje tekme s strani KZS in se klub pozove k plačilu dolga. Prošnjo KK Krka – GRM Novo mesto se zavrne s petimi glasovi proti.

Sklep: KZS bo poslala kandidaturo za organizacijo Balkanskega prvenstva v dresurnem jahanju 2019.

Sklep: S Holdingom Kobilarna Lipica d.o.o. se poravna stroške dresurnih treningov.

Sklep: KZS se bo zmenila na Fundaciji za šport za sestanek, na katerem bi se pogovorili o možnostih pridobivanja finančnih sredstev ter o kategorizaciji discipline vožnje vpreg.

Sklep: UO KZS preloži odločanje o povračilu stroškov na naslednjo sejo.

Sklep: UO KZS soglasno sprejme, da za licenčni seminar za leto 2019 ostane cena enaka – 170 €/osebo.

Sklep: Ker na odškodninskem zahtevku navedena oseba nima licence usposobljenega strokovnega kadra KZS se na zavarovalnico pošlje dopis, da KZS ne bo prijavila škodnega primera odgovornosti za domnevnega strokovnega kadra KZS.

Sklep: Pisarna KZS pošlje klubom dopis, naj do 1. oktobra 2018 prijavijo tekme, ki jih želijo organizirati v letu 2019.

Sklep: Člani UO KZS prestavijo potrditev zapisnikov SSPO in SSDJ na naslednjo sejo.

Sklep: Imenuje se člane Matic Lašič, Simon Jurečič in Darja Zvržina, ki bodo do naslednjega UO KZS preučili pritožbo g. Andreja Pavloviča.

Sklep: S štirimi glasovi proti in enim vzdržanim se zavrne izplačilo kilometrine članom Disciplinske komisije KZS.