Namen pripravljalnega treninga je narediti širši izbor za nastop otroške in mladinske reprezentance v letu 2019.

UDELEŽBA NA TRENINGU IN BODOČE ČLANSTVO V REPREZENTANCI NI POGOJENO S TEM, DA TEKMOVALEC TRENIRA PRI ČLANU SS ZA PRESKAKOVANJE OVIR.

PREDSEDNIK KZS

" /> Obveščeni ste, da je Strokovni svet za preskakovanje ovir KOT SELEKTOR organiziral trening kandidatov za reprezentanco pod strokovnim vodstvom domačih trenerjev SS za preskakovanje ovir.

PREDSEDNIK KZS

POJASNILO GLEDE SKAKALNEGA TRENINGA, ki bo potekal 8.-10.2.2019 v Konjeniškem centru Celje na Lopati← Nazaj