DP Mladi konji - Odpoved tekmovanja← Nazaj

Odpoved tekmovanja

V skladu z dogovorom med Kobilarno Lipica in KZS vam žal sporočamo, da smo odpovedali Državno prvenstvo v preskakovanju zaprek za mlade konje in odprto tekmovanje.

Spoštovani,

V skladu z dogovorom med Kobilarno Lipica in KZS vam žal sporočamo, da smo odpovedali Državno prvenstvo v preskakovanju zaprek za mlade konje in odprto tekmovanje, ki je bilo v Lipici predvideno konec tega tedna, od 10. do 12. avgusta. Za to smo se odločili zaradi
hude suše in posledično velike požarne ogroženosti ter predvidene velike porabe vode.

V dogovoru s Konjeniško zvezo Slovenije bomo termin prenesli v oktober, in sicer bo Državno prvenstvo v preskakovanju zaprek za mlade konje in odprto tekmovanje od 5. do 7. oktobra 2012. Propozicije in vabila bomo v kratkem objavili na spletni strani KZS.

Bogdan Capuder
Pomočnik direktorja za kobilarniške produkte