RAZPIS IN POVABILO K SODELOVANJU NA SEJMU EQUITANA 2015← Nazaj

Equitana 2015, 14. - 22 marec 2015

Kobilarna Lipica v sodelovanju z zavodom Nazaj na konja vabi zainteresirane deležnike k sodelovanju na sejmu Equitana 2015, ki bo potekal od 14. do 22 marca 2015 v Essnu, Nemčija.

Na sejmu bomo predstavili SLOVENIJO kot konjeniško destinacijo.

Naša želja je, da se SLOVENIJO prične prepoznavati kot deželo tisočerih priložnosti za vse, ki se tako ali drugače ukvarjajo s konjeništvom.

V okviru skupnega kataloga, ki ga bomo pripravili, lahko svojo dejavnost predstavite tudi vi, in sicer v okviru naslednjih osnovnih področij konjeništva (navedenih po abecednem vrstnem redu):

• AKTIVNOSTI IN TERAPIJE S POMOČJO KONJA
  • IZOBRAŽEVANJE NA PODROČJU KONJENIŠTVA
  • KONJENIŠKI ŠPORT
  • OSKRBA KONJ
  • REKREACIJA IN TURIZEM
  • VZGOJA IN ŠOLANJE KONJ
  • VZREJA KONJ
  • ZDRAVSTVENO VARSTVO IN REHABILITACIJA KONJ

Na razpis za sodelovanje na sejmu EQUITANA 2015 se lahko prijavijo vsi deležniki,  ki izpolnjujejo v tem razpisu določene pogoje:

• Prijavitelj mora delovati na področju konjeništva ali na področju, ki je s konjeništvom povezano in svojo dejavnost opravlja v RS.
  • Prijavitelj se strinja, da bo razstavni prostor oblikovala, pripravila in uredila Kobilarna Lipica, ki bo poskrbela tudi za skupno celostno podobo konjeniške destinacije Slovenije.
  • Prijavitelj se strinja, da skupni predstavitveni katalog konjeniške destinacije Slovenije oblikovala, pripravila in uredila Kobilarna Lipica.

Deležniki bodo za potrebe sodelovanja na sejmu EQUITANA 2015 podpisali pogodbo/sporazum s Kobilarno Lipica, ki bo urejal medsebojne obveznosti in pravice, za sodelovanje na sejmu EQUITANA 2015 pa bodo morali pokriti delež stroškov v višini 500,00 EUR.

Na samem sejmu bodo za to usposobljeni strokovni sodelavci predstavljali vsebine skupnega kataloga, zainteresirani javnosti pa bodo na neposredno povpraševanje lahko ponudili tudi druge vaše promocijske materiale, ki sicer ne bodo sestavni del razstavnega prostora.

Prosimo Vas, da nam prijavnico skupaj s podpisano izjavo pošljete najkasneje dne 19.05.2014 do 12.ure na E-naslov:

alexander@nakonju.si

Prispele prijave bo ovrednotila mešana strokovna komisija. Razpisovalca si pridržujeta pravico določenega prijavitelja zavrniti v kolikor ocenita, da ne ustreza pogojem nastopa na sejmu EQUITANA 2015.

Dodatne informacije o samem sejmu lahko preberete v priloženem dokumentu, morebitne dodatne informacije v zvezi z razpisom lahko dobite po mailu: alexander@nakonju.si

V želji, da boste v razpisu prepoznali priložnost tudi zase vas lepo pozdravljam.

Alexander S. Goljevšček