" /> tukaj ) o športnih poškodbah, bolečinskih sindromih in s tem povezanih nekaterih vidikov kot so znaki pretreniranosti in podobno.

Vprašalnik o športnih poškodbah← Nazaj

Spoštovani športnik/športnica,

OKS - ZŠZ vas vabi k izpolnitvi retrospektivnega vprašalnika ( tukaj ) o športnih poškodbah, bolečinskih sindromih in s tem povezanih nekaterih vidikov kot so znaki pretreniranosti in podobno.

ESPOS je e-središče, katerega glavni namen je beleženje pojavnosti in resnosti športnih poškodb na nacionalni ravni. S temi podatki bodo lahko izboljšali preventivno ravnanje v športu ter tako zmanjšali pojavnost največjega problema v športu - poškodb. To aktivnost želijo po tej pilotni fazi v prihodnjih letih nadgraditi v celovito rešitev. Pri tem so lahko uspešni le z vašo pomočjo in vas zato lepo prosijo za sodelovanje. Že vnaprej hvala za vaše sodelovanje.