V skladu s to odredbo je v javnih prostorih zaprtega tipa v Republiki Sloveniji prepovedano zbiranje več kot 100 ljudi (športnikov, trenerjev, navijačev in drugega osebja).

Tako zaradi naraščajočih okužb s koronavirusom svetujemo organizatorjem, da prihajajoča konjeniška tekmovanja prestavijo na kasnejše termine.

" /> Odredba o prepovedi zbiranja na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa v Republiki Sloveniji, ki prepoveduje zbiranje ljudi na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa v Republiki Sloveniji, kjer se zbira več kot 100 ljudi, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19).

Obvestilo← Nazaj

Obveščamo vas, da je bila 9. 3. 2020 v Uradnem listu RS št. 16/2020 objavljena Odredba o prepovedi zbiranja na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa v Republiki Sloveniji, ki prepoveduje zbiranje ljudi na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa v Republiki Sloveniji, kjer se zbira več kot 100 ljudi, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19).