Dodatni dan za licenčni seminar za strokovne kadre← Nazaj

Za tiste, ki niste uspeli zagotoviti minimalne udeležbe 3 dni, je razpisan dodaten dan licenčnega seminarja (samo za zamudnike). Beri več!

Ker nekateri niste uspeli izpolniti minimalne udeležbe na 3 dneh predavanj za podaljšanje licence strokovnega kadra, je na podlagi prošnje za dodaten dan za zamudnike mogoča udeležba še na predavanju v sklopu usposabljanja za naziva inštruktor jahanja-asistent in učitelj jahanja.

NEDELJA, 20. november 2016

9.-13h              Anja Štabuc Žonta: Osnove športne medicine in prva pomoč

14.-15.30          Leda Selan: Poučevanje otrok

Obe predavanji bosta potekali na Fakulteti za šport v Ljubljani (Gortanova 22, predavalnica D). Zaradi velikosti predavalnice je število prostih mest omejeno (cca 15), zato je nujna predhodna prijava na kzs@konj-zveza.si

Dodatni dan je namenjen tistim, ki so zamudili dosedanja predavanja in zato brez dodatnega predavanja ne morejo več izpolniti obveznosti v celoti. Za ostale sta še vedno na voljo dva že prej razpisana dneva predavanj.

Za priznanje dneva udeležbe se je potrebno udeležiti obeh predavanj.

Vse strokovne kadre, ki si želite podaljšati licenco za leto 2017 ponovno opozarjamo, da je udeležba na vsaj 3 dneh predavanj za podaljšanje licence OBVEZNA.