Potrdilo mentorja o ustrezni pripravljenosti za pristop k programu prinesete s seboj ob pristopu na sprejemni izpit. V kolikor imate tekmovalno licenco za preskakovanje ovir IN dresuro kategorije L, potrdila mentorja ne potrebujete, saj vam sprejemnega izpita ni potrebno opravljati.

Slovenska konjeniška akademija

" /> Za prijavo na 2. rok sprejemnega izpita, ki bo potekal v nedeljo, 20. januarja 2019 v jahalnici Konjeniškega centra Celje, vas prosimo, da najkasneje do 5. januarja 2019 pošljete izpolnjeno prijavnico, ki jo najdete v priponki.

Inštruktor jahanja - 2. rok sprejemni← Nazaj