Licenčni seminar za podaljšanje licenc za strokovne kadre – dodaten dan za inštruktorje jahanja← Nazaj

Inštruktorje jahanja vabimo, da se za izpolnitev obveznosti za podaljšanje licence za leto 2020 udeležijo delavnic iz poučevanja jahanja, ki bodo potekale na hipodromu Stožice v Ljubljani v soboto, 14. in v nedeljo, 15. decembra 2019, predvidoma vsak dan od 9. do 14. ure.

Delavnice bodo potekale v obliki praktičnega dela v skupinah z mentorji, skupine se bodo pri mentorjih menjavale. Vsak inštruktor se udeleži enega dneva delavnic, razdeljeni boste v dve skupini. Ker ima izvedba takšnih delavnic smisel le, če skupine niso prevelike, vas prosimo za razumevanje in sodelovanje. Prva skupina bo vadila poučevanje v soboto, druga v nedeljo. Osnovna delitev je po abecedi – v soboto inštruktorji s priimki od A do L, v nedeljo od M do Ž. Za morebitne zamenjave poskrbite sami, zaradi organizacije delavnic (zagotovitev primernega števila konj, jahačev, mentorjev in prostora) pa je obvezna prijava na delavnico do 1. decembra na e-mail KZS. Če boste menjali termine, to obvezno navedite pri prijavi (s kom ste menjali svoje mesto).

Natančen urnik in ostale informacije bodo pravočasno objavljene na podlagi prispelih prijav.

Vabljeni!