Licenčni seminar za podaljšanje licenc za strokovne kadre – dodatni dan za zamudnike← Nazaj

Kot smo obljubili, bomo v primeru zadostnega števila prijav (vsaj 16 kandidatov) izjemoma januarja izvedli še en dan delavnic iz poučevanja za strokovne delavce, ki se niso uspeli udeležiti predpisanih treh dni licenciranja in izpolniti obveznosti za podaljšanje licence za leto 2020. Prednost pri udeležbi bodo imeli pravočasno prijavljeni strokovni delavci, ki bodo dostavili dokazila, da se delavnic v rednem roku niso mogli udeležiti iz tehtnih razlogov. Ostali bodo lahko pristopili le v primeru prostih mest.

Delavnice bodo pod vodstvom mentorjev potekale v jahalnici Matej d.o.o. na hipodromu Stožice v Ljubljani v nedeljo, 26. januarja 2020, predvidoma od 9. do 14. ure.

Potekale bodo v obliki praktičnega dela v skupinah, skupine se bodo pri mentorjih menjavale. Ker ima izvedba takšnih delavnic smisel le, če skupine niso prevelike, je število udeležencev omejeno na 30. Zaradi organizacije delavnic (zagotovitev primernega števila konj, jahačev, mentorjev in prostora) je obvezna prijava na delavnico do 20. januarja na e-mail KZS. V primeru, da bodo mesta polna pred tem rokom, bomo možnost prijav zaprli. V primeru, da bo prijavljenih manj kot 16 kandidatov, delavnic ne bomo izvedli.

Natančne informacije bodo pravočasno objavljene na podlagi prispelih prijav.

Vabljeni!