Obvestilo SKA← Nazaj

Sporočamo vam, da bo tretji rok za sprejemni izpit za strokovno usposabljanje za naziv Strokovni delavec 1 (predhodno imenovan Inštruktor jahanja) potekal 27. aprila s pričetkom ob 9:00 v Konjeniškem centru Celje.

Za prijavo na 3. rok sprejemnega izpita vas prosimo, da najkasneje do 10. aprila pošljete izpolnjeno prijavnico, ki jo najdete v priponki.

Potrdilo mentorja o ustrezni pripravljenosti za pristop k sprejemnemu izpitu prinesete s seboj ob pristopu na sprejemni izpit. V kolikor imate tekmovalno licenco za preskakovanje ovir in dresuro najmanj kategorije L, potrdila mentorja ne potrebujete, saj vam sprejemnega izpita ni potrebno opravljati.

Ostale informacije najdete v razpisu, ki je bil objavljen.

Pričetek predavanj in vaj za nadaljevanje programa za pridobitev strokovnega naziva se bo pričel v nedeljo, 28. aprila. Točna ura in lokacija bosta objavljeni v začetku naslednjega tedna, prav tako bo naslednji teden objavljen urnik za ostala predavanja.

2. rok za opravljanje praktičnega izpita za pridobitev naziva Strokovni delavec 1 (prej Inštruktor jahanja) bo potekal 27. aprila v Konjeniškem centru Celje.

Urnik bo objavljen glede na stanje prijav.

2. rok za opravljanje teoretičnega izpita za pridobitev naziva Strokovni delavec 1 (prej Inštruktor jahanja) pa bo potekal 28. aprila ob 9:00 uri na Fakulteti za šport v Ljubljani. Točna lokacija in predavalnica bosta javljeni naknadno.

Za prijave na izpit prosimo, da jih najkasneje do 10. aprila pošljete na elektronski naslov Konjeniške zveze Slovenije.

Slovenska konjeniška akademija