Obvestilo za usposabljanje za naziv Inštruktor jahanja (1. stopnja usposobljenosti) ← Nazaj

Za prijavo na usposabljanje za naziv Inštruktorja jahanja (brez predhodno opravljenega usposabljanja za Inštruktor jahanja-asistent) je potrebno na Konjeniško zvezo Slovenije do 20. oktobra 2018 obvezno poslati:

• Kopijo osebnega dokumenta.
  • Kopijo potrdila o končani najmanj srednji poklicni izobrazbi.
  • Izpolnjeno prijavnico (izpolnjeni morajo biti VSI podatki!).
  • Izpolnjeno prijavnico za sprejemni izpit.
  • Kopijo izkaznice Jahač 2 (za kandidate brez tekmovalnih licenc).
  • Dokazilo o 4-letnih tekmovalnih izkušnjah na področju konjeništva in/ali potrdilo o najmanj 1-letnemu delu na področju pridobivanja športno pedagoških izkušenj.
  • Potrdilo mentorja (najmanj 2. stopnja usposobljenosti-učitelj jahanja) o ustrezni pripravljenosti za pristop k programu.

Potrdilo mentorja (najmanj učitelj jahanja) o ustrezni pripravljenosti za pristop k programu prinesete s seboj ob pristopu na sprejemni izpit. V kolikor imate tekmovalno licenco za preskakovanje ovir IN dresuro kategorije L, potrdila mentorja ne potrebujete, saj vam sprejemnega izpita ni potrebno opravljati.

Ostale informacije najdete v razpisu.

Slovenska konjeniška akademija