NAROČANJE GRADIVA JAHAČ 1 IN JAHAČ 2

Spoštovani!

Z letom 2021 se spreminja tudi postopek za naročanje gradiva J1 in J2, le-to poteka preko spletne strani: administracija.konj-zveza.org/

Člani KZS, ki še nimate urejenega dostopa do administracijskih strani izpolnite obrazec (Obrazec za dostop do administracijskih strani KZS), ki ga najdete na spletni strani KZS pod obrazci, ali na povezavi: Obrazec in ga vrnete izpolnjenega in skeniranega na email naslov kzs@konj-zveza.si. Na osnovi vrnjenega obrazca vam bomo omogočili dostop do aplikacije.

Kot klubskega skrbnika lahko določite administratorja v klubu, zastopnika, lahko pa tudi koga od strokovnih kadrov ali tekmovalcev.

Postopek naročanja:

• Klubski skrbnik se prijavi v aplikacijo,
  • pod NAROČILA / Gradivo / Naročilo gradiva se prikaže možnost za naročanje,
  • v polje pri Jahač 1 vpišete število naročenih pol, ravno tako v polje za Jahač 2,
  • izpolnete podatke o dostavi,
  • po končanem izpolnjevanju kliknete gumb Naroči na desni strani.

Predračun za gradivo bo izstavljen na vaš email. Pri plačilu obvezno navedite sklic, kot ga najdete na predračunu.
Po plačanem predračunu bo KZS izdala račun in odposlala gradivo.

S spoštovanjem,