CSI2* KOBILARNA LIPICA

Spoštovani!

Vljudno vabljeni na tekmovanje CSI**, ki bo potekalo v Kobilarni Lipica med 25. in 28. avgustom 2022 v organizaciji Kobilarne Lipica in Konjeniške zveze Slovenije.

Konji, ki imajo prebivališče v Sloveniji, so vpisani v Centralni register kopitarjev in so registrirani pri Konjeniški zvezi Slovenije, za to tekmovanje ne potrebujejo FEI Recognition card-a.
Za vpis konja v FEI na mail kzs@konj-zveza.si pošljete scan ID dokumenta (začetna stran, stran z vsemi konjevimi podatki, kjer je vidna tudi št. čipa, stran z orisom, stran z lastništvom, pedigree in stran, kjer je nalepka KZS za registracijo).
Konji morajo imeti v ID dokumentu obvezno vrisan ORIS in biti cepljeni proti virusu EHV-1.

Prijavo na tekmovanje pošljete na mail kzs@konj-zveza.si. Prijavite se za razpisani level (CSIYH*, CSICh-A, CSI1* ali CSI2*).
Za posamezne kategorije (silver tour, gold tour ali diamond tour), pa se prijavite na tekmovanju samem.

ROK PRIJAV: 12.08.2022

Razpisane tekme:

Konjem, prijavljenem na CSI, avtomatsko pripada tudi boks.

Vljudno vabljeni!