CSN** – ŠD TITANI LJUBLJANA – obvestilo tekmovalcem

Organizator Pokalne tekme v preskakovanju ovir v Ljubljani, ŠD Titani Ljubljana vas obvešča, da je dostop na Hipodrom za tekmovalce z južne strani Hipodroma.

Če prihajate z obvoznice, greste po zgornji cesti mimo Derby bara in pred nadvozom zavijete desno in sledite oznakam. Vljudno vas prosimo, da parkirate na za to določenem prostoru pred varovalnimi ograjami in jih ne prestavljate.

V zvezi z navodili NIJZ glede preprečevanja širjenja Covid 19, vas prosimo, da priloženi obrazec podpisan prinesete s seboj in ga oddate organizatorju ali pa se v zvezi s tem obrnete direktno na tajnico turnirja na licu mesta.

Prav tako vas obveščamo, da je na voljo omejeno število fiksnih boksov. Glede tega kontaktirajte 041 230 802, Mateja.

Vabljeni!

Obrazec