Nova spletna stran Konjeniške zveze Slovenije

Spoštovani obiskovalci spletne strani Konjeniške zveze Slovenije in ljubitelji konjeniškega športa!

Z veseljem vam predstavljamo novo spletno stran Konjeniške zveze Slovenije.

Z novo stranjo smo želeli doseči večjo preglednost ter lažji dostop do vseh informacij tako za tekmovalce, kot za tiste, ki v ta šport šele vstopajo.

Glede na to, da stran še ni dokončana, ter da še delamo na nekaterih vsebinah ter funkcionalnostih spletne strani vas prosimo še za malce potrpljenja. V pripravi je povsem nov sistem prijav v tekmovalni/registracijski sistem, s katerim se želim izogniti tehničnim težavam, s katerimi se srečujemo v zadnjem času.

Vsekakor pa lahko pričakujete še vrsto izboljšav, ki bodo bistveno nadgradile uporabniško izkušnjo.

Nova stran omogoča tudi predstavitve članov KZS. Vsi, ki se želite predstaviti na svoj način, lahko pošljite na mail kzs@konj-zveza.si svojo kratko predstavitev v wordu, kakšno fotografijo ter preverite v kolikor so vsi podatki točni. Vsak član ima tudi link do svoje spletne strani ter fb.

Do stare spletne strani boste lahko še vedno dostopali preko linka, ki ga lahko najdete v skrajnem desnem spodnjem kotu nove strani. Povezava bo urejena v najkrajšem možnem času.

Hvala za potrpežljivost!